Deze rondreis door Spanje start in het geweldige Madrid
De bogen van de Mezquita in Córdoba Spanje
Fill 24

Van Madrid tot Málaga Rondreis

Maak kennis met vele aspecten van het uitgestrekte Spanje

Fill 24

Omschrijving

Maak uitgebreid kennis met Spanje

Deze verrassende Spanje rondreis biedt je een uitgebreide kennismaking met de vele aspecten van dit uitgestrekte en boeiende land. 
De reis begint in het statige Madrid met haar ontelbaar aantal bezienswaardigheden. Vervolgens reis je naar de historische steden Toledo en Trujillo.  

Andalusië

Na deze culturele hoogtepunten gaat de reis zuidwaarts naar Andalusië met haar romantische hoofdstad Sevilla, waar je kunt genieten van de levendige sfeer en prachtige pleinen, en een bezoek brengt aan de indrukwekkende kathedraal. 

Vervolgens ontdek je de andere Koningssteden, waaronder Córdoba met haar beroemde Mezquita en Granada met het iconische Alhambra. 

Afsluiten doe je helemaal in de stijl van deze zonnige rondreis, het mediterrane Málaga! De populariteit van deze relaxte stad stijgt snel momenteel maar de sfeer is er nog zó Spaans, een heerlijke plek om in stijl af te sluiten en op één van de ontelbare zonnige terrassen, of op het ruime strand, de vele indrukken nog eens rustig de revue te laten passeren. 

Logeer op geweldige plekken

Tijdens deze fantastische reis logeer je op geweldige plekken wat je ervaring nog rijker maakt. 
Beleven kun je deze reis door de keur aan afwisselende excursies welke door onze lokale partners met veel enthousiasme worden begeleid.

Een met recht heerlijke rondreis waarmee je de diverse kanten van het prachtige Spanje beter leert kennen, maar waar de ontspanning ook hoog in het vaandel staat. Want het is natuurlijk wél vakantie!

Fill 24

Enkele highlights van deze rondreis

  • Het imponerende Madrid!
  • Het historische hart én de kathedraal van Toledo.
  • Plaza Mayor in Trujillo.
  • Sevilla, de hoofdstad van Andalusië.
  • De Mezquita in Córdoba.
  • Het Alhambra in Granada.
  • Proef de flamboyante en mediterrane sfeer van Málaga.   

Deze rondreis boeken? Ons team staat voor je klaar!

Dagprogramma

Dag 1-4 Madrid

Image

Deze Spanje rondreis start in het statige Madrid

De eerste drie nachten van je rondreis spendeer je in Madrid, een stad vol grandeur met uitgestrekte pleinen als Plaza Mayor en Puerta del Sol, het logistieke nulpunt van Spanje. 

Verken het Koninklijk Paleis en het kunstparadijs Museo del Prado, naast het beroemde Museo Thyssen Bornemisza (óók in Málaga). 
Het Retiropark biedt ontspanning, waar Spaanse families in het weekend gezellig samen roeien. 

Overal vind je eetgelegenheden, maar Plaza Santa Ana met zijn gezellige bars en live muziek is een must-visit. 
Madrid, waar grootsheid en ontspanning hand in hand gaan. 

Wat een aftrap van je rondreis door Noord-Spanje! 

Dag 4-6 Toledo

Image

De beroemde kathedraal van Toledo
1 uur

Toledo bezoek je om haar beroemde kathedraal, een van Spanje's meest indrukwekkende. De stad, gelegen aan de bocht van de Taag, staat bekend als de stad van de drie culturen, waar moslims, joden en christenen eeuwenlang vreedzaam samenleefden. 

De oude binnenstad, een UNESCO-werelderfgoed, is een visueel feest met moskeeën, synagogen en kerken. Je camera maakt overuren! 

Het middeleeuwse labyrint van steegjes en pleinen laat je gegarandeerd verdwalen (gelukkig kom je altijd ergens uit!). Vergeet niet Plaza de Zocodover te bezoeken, het levendige plein voor een ontspannen café con leche of iets sterkers! 

Toledo, waar geschiedenis en charme samenkomen.

Dag 6-7 Trujillo

Image

Trujillo moet je zeker bezoeken tijdens deze Spanje rondreis
2 uur

In Trujillo, gebouwd op een granieten heuvel, is weinig te vrezen, maar veel te ontdekken! 

De stad van de conquistadores, waaronder de stoere Pizarro, belicht zijn welvarende verleden dankzij handel en bezoeken aan verre landen. Het kasteel moet je zeker verkennen, oprijzend boven de stad en oorspronkelijk gebouwd door de Moren in de negende eeuw. Wandel door de historische binnenstad, omringd door eeuwenoude stadsmuren en waan je in de zestiende eeuw. Paleizen, kerken, smalle steegjes - een indrukwekkend schouwspel. 

En jouw verblijf? Helemaal in stijl kun je gaan voor een 16e-eeuws Palacio of de statige Parador aan de rand van het historische centrum!

Dag 7-9 Sevilla

Image

Sevilla is de bakermat van de flamenco
2,5 uur

Vandaag betreed je het passievolle Andalusië, bekend om haar vrolijke bewoners. Sevilla, de flamencohoofdstad en de plek waar ons koningspaar elkaar ontmoette, verwelkomt je met romantiek en levendigheid. 

Tijd tekortkomen is gegarandeerd, want historische bouwwerken en charmante parken wachten. De indrukwekkende kathedraal, de Giralda, het Koninklijk Paleis, Plaza de España en de intieme wijk Barrio de Santa Cruz roepen om ontdekking. Vergeet ook het rustige Parque Maria Luisa niet. Voor ontspanning en uitzicht rust je uit op Metropol Parasol. 

Vrees je de afstanden? Geen zorgen, een fiets met gids staat voor je klaar om Sevilla's geheimen te onthullen met levendige verhalen!

Dag 9-10 Córdoba

Image

Córdoba kun je tijdens je Spanje fly en drive ook bezichtigen vanuit de paardenkoets
2 uur

Córdoba staat op het programma, een compacte stad met een niet te missen highlight: de Mezquita
Deze Moorse moskee, later omgebouwd tot kathedraal, met haar ontelbare rood-witte bogen. 

Het Alcazar de los Reyes Cristianos is eveneens het bezoeken waard: het paleis van de christelijke vorsten. Slenter door de schilderachtige straatjes van de Judería, de Joodse wijk, bewonder verborgen patio's en geniet van tapas in de zon. De Puente Romano, toegangsbrug tot de historische stad en UNESCO Werelderfgoed, is een must-see. Bovendien 's avonds betoverend verlicht! 

Een compact avontuur vol historie en culinaire geneugten wacht op je in Córdoba!

Dag 10-12 Granada

Image

Het Alhambra hoort thuis in iedere Spanje rondreis
2,5 uur

Granada, aan de voet van de imposante Sierra Nevada, is een bruisende stad met zo'n 250.000 inwoners. Er wonen veel jongeren vanwege de vele universiteiten. De stad ademt een levendige sfeer en heeft een rijke geschiedenis. 

Het Alhambra, door de Moren gesticht, is dé toeristische trekpleister van Spanje. Bestel je toegangskaartjes vooraf via Las Perlas en lachend loop je langs de wachtende rijen. 
Verken ook de Albayzin-wijk, een authentieke Arabische buurt tegenover het Alhambra, met kronkelende steegjes en behoud van de originele sfeer. 

Geniet van de Andalusische cultuur, betaalbaar eten, een gratis tapa in de meeste bars en overweeg een bezoek aan een flamencoshow. 
Granada staat garant voor puur Zuid-Spaans levensgenot!

Dag 12-14 Málaga

Image

Plaza de la Merced in Malaga, de geboorteplek van Picasso
1,5 uur

Málaga, het Barcelona van het zuiden, behoudt ondanks de groeiende populariteit zijn heerlijke Spaanse ambiance.

Maak een paseo over de kilometerslange boulevard La Farola, geniet van tapas bij de chiringuitos aan het strand of ontspan op een strandstoel. Shop in het centrum, vooral in de luxe Calle Larios. 

Málaga biedt diverse bezienswaardigheden, waaronder de kathedraal en ongeveer 40 musea, waaronder het beroemde Picasso Museum. Bezoek de Alcazaba voor een Alhambra-ervaring in het klein met een adembenemend uitzicht over de stad en de haven. 

Málaga, een waardige afsluiting van deze Spanje rondreis!

Dag 14 Naar huis

Image

De terugvlucht van deze Spanje rondreis is vanaf Málaga

Spanje, wát een heerlijk land om in rond te reizen. De uitgestrektheid van midden Spanje gecombineerd met de prachtige bergachtige omgeving in het zuiden. De beroemde steden, het eten, het weer, de Spanjaarden en natuurlijk de heerlijke plekken waar je hebt gelogeerd.

Vandaag vertrek je voldaan weer naar huis, in je koffer de gekochte souvenirs en in je hoofd de vele herinneringen aan een indrukwekkend en afwisselend land.

Route

Fill 24

Voorbeelden van accommodaties

Petit Palace Santa Barbara facade
Petit Palace Santa Barbara receptie
Petit Palace Santa Barbara trappenhal
Petit Palace Santa Barbara ontbijtruimte
Petit Palace Santa Barbara dakterras
Petit Palace Santa Barbara tweepersoonskamer
Petit Palace Santa Barbara familiekamer
Petit Palace Santa Barbara ontbijtbuffet

Petit Palace Santa Barbara

Hotel Petit Palace Santa Barbara is onderdeel van een steengoede keten. Niet al hun hotels spreken ons evenveel aan maar dit exemplaar is absoluut de moeite van een verblijf waard en een uitstekende uitvalsbasis voor je Madrid bezoek.



Dit hotel ligt aan het rustige en romantische Santa Barbara plein, één van de meer prestigieuze wijken van Madrid.

Het is een wijk met bioscopen, meer dan prima restaurants en koffieadresjes en shoppen gaat hier ook prima lukken!

Er zijn 82 kamers maar liefst en volgens goed gebruik van deze keten hebben alle kamers een king-size bed, een gratis laptop tot je beschikking, er zijn familiekamers en er zijn speciale kamers voor gasten die roken en gasten die een huisdier bij zich hebben.



Ook bij dit hotel zijn de kamers modern ingericht, er is een prachtige rustige patio en de aankomsthal heeft een chique uitstraling vanwege de combinatie van het vele statige wit en de donkere hardhouten vloeren.



Heerlijk modern hotel dus, waar je overigens niet kunt dineren maar uit ervaring weten we dat er op korte loopafstand genoeg keus is. En natuurlijk vergeten we de gratis fietsen niet te vermelden waarmee je de stad in kunt!

Pluspunten
  • Prachtig hotel in een aansprekende en chique moderne stijl.
  • Hoe de gezinssamenstelling ook is, er is altijd een passende kamer.
  • Prachtig en centraal gelegen aan het Santa Barbara plein.
  • Veel restaurants en andere leuke tenten in de directe omgeving.
  • Maar 20 metrominuten van het internationale vliegveld gelegen.
Minpunten
  • Geen.

Faciliteiten

Hotel

  • Er is geen restaurant.
  • Bar (patio, alleen ´s avonds open.
  • Patio met terras.
  • Gratis wifi in hele hotel.
  • Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Lift.
  • Voorzieningen voor mindervaliden.
  • Huisdieren zijn op verzoek toegestaan.
  • Hotel heeft geen eigen parkeergelegenheid. Parkeren in nabij gelegen openbare parkeergarage.
  • Hotel is gelegen in de wijk Chamberí, op 5 minuten lopen van de Gran Vía.



Kamers



Elke ruime kamer is voorzien van airco, verwarming, flatscreen-TV, minibar, kluisje en laptop met wifi.

Badkamer voorzien van hydro-massage douches.

Hotel heeft 82 kamers, waaronder tweepersoonskamers, driepersoonskamers en familiekamers voor 4 personen. Er zijn ook tweepersoonskamers met XL bedden.

Prijzen

Prijs is vanaf € 205,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Pintor el Greco pand
Pintor el Greco ontbijtruimte
Pintor el Greco ontbijttafel
Pintor el Greco tweepersoonskamer
Pintor el Greco tweepersoonskamer
Pintor el Greco badkamer
Pintor el Greco entree
Pintor el Greco ontbijtruimte

Pintor el Greco

In de 17e eeuw was dit gebouw een bakkerij, nu is er een hotel gevestigd. De historische stijl is er echter nog wel blijven hangen, de mooie natuurstenen muren dragen daar toe bij.



60 Kamers ingericht volgens de normen van deze tijd, dus ook met airco en Wi-Fi natuurlijk.



De ligging van het hotel is een bijzondere vermelding waard. Aan de rand van het historische centrum en 300 meter van de kathedraal, je loopt dus zo de geschiedenis in! Het centrum staat tenslotte niet voor niets op de Werelderfgoedlijst van de UNESCO.



Ander groot voordeel van dit hotel is dat ze een eigen parkeergarage voor de deur hebben dus geen problemen met zware koffers!

De kamers zijn rustig en het ontbijtbuffet is prima dus al met al voldoende redenen voor ons om dit verblijfadres op te nemen in onze rondreizen!

Pluspunten
  • De locatie, aan de rand van het historisch centrum.
  • Ontbijtbuffet is prima.
  • Eigen parkeergarage voor de deur.
Minpunten
  • Sfeer in het hotel vonden we een beetje kil.

Faciliteiten

Hotel

  • Er is geen restaurant.
  • Bar.
  • Gratis wifi in hele hotel.
  • Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Lift.
  • Voorzieningen voor mindervaliden.
  • Huisdieren zijn op verzoek toegestaan.
  • Hotel heeft eigen parkeergelegenheid (niet gratis).
  • Hotel ligt direct bij historisch centrum van Toledo.



Kamers



Elke kamer is voorzien van airco, verwarming, TV, internet, minibar en kluisje.

Volledig uitgeruste badkamers.

Hotel heeft 61 kamers, waaronder standaard tweepersoonskamers, premium tweepersoonskamers, deluxe tweepersoonskamers, superior tweepersoonskamers en driepersoonskamers.

Prijzen

Prijs is vanaf € 150,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Parador de Trujillo zwembad met pand
Parador de Trujillo patio
Parador de Trujillo tweepersoonskamer
Parador de Trujillo badkamer
Parador de Trujillo patio met terras
Parador de Trujillo restaurant

Parador de Trujillo

Het stadje Trujillo is bovenop een berg gelegen.

Om die reden heeft men eeuwen geleden een prachtig kasteel op deze strategische plek gebouwd welke ook te bezoeken is.



Helemaal in de stijl van deze historische plek is tevens de Parador de Trujillo gevestigd, een prachtige Parador aan de rand van het oude centrum.

Het hotel telt 50 kamers en is gevestigd in wat ooit het Santa Clara klooster was. Lange gangen in Renaissance stijl waar ooit de monniken zwijgend doorheen liepen, grote zalen, de rust die je omringt. De ontbijtruimte is gevestigd in de oude kerk van het klooster.

Je waant je in een andere tijd.



De kamers in het hotel zijn zeer ruim, gigantische bedden, vloeroppervlakte zijn veel vierkante meters en een ruime badkamer.

Verder veel mogelijkheden binnen het hotel, er is een zwembad, parkeergarage, Wi-Fi, en natuurlijk een restaurant.

Het ontbijtbuffet is des Paradores, vooral véél van alles en lekker ook nog!



Voeg aan dit alles het uitermate vriendelijke en correcte hotel personeel toe en je hebt een plek waar je absoluut wilt zitten!

Pluspunten
  • Verblijven in een voormalig klooster is indrukwekkend.
  • Het ontbijtbuffet is mega.
  • Zeer ruime kamers en grote bedden.
  • Zeer aardig en behulpzaam personeel.
Minpunten
  • Kaart van het restaurant enigszins beperkt.
  • Dikke muren dus niet overal een sterk Wi-Fi signaal.

Faciliteiten

Hotel

  • Er is een restaurant voor lunch of diner.
  • Bar.
  • Zwembad.
  • Gratis wifi in hele hotel.
  • Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Lift.
  • Voorzieningen voor mindervaliden.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Hotel heeft eigen parkeergelegenheid (gratis).
  • Hotel is gelegen nabij oude historische centrum van Trujillo.



Kamers



Elke kamer is voorzien van airco, verwarming, TV, internet, minibar en kluisje.

Volledig uitgeruste badkamers.

Hotel heeft 50 tweepersoonskamers.

Prijzen

Prijs is vanaf € 145,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Las Casas de la Juderia gebouw
Las Casas de la Juderia zwembad
Las Casas de la Juderia tweepersoonskamer
Las Casas de la Juderia patio
Las Casas de la Juderia tweepersoonskamer
Las Casas de la Juderia doorkijkje naar patio
Las Casas de la Juderia zwembad
Las Casas de la Juderia patio

Las Casas de la Judería Sevilla

Casas de la Judería. Een met klinkertjes ingelegd straatje voert de gast naar de receptie van het hotel, vervolgens kan men een ontdekkingstocht beginnen langs stille patio´s, geheimzinnige gangetjes en binnenplaatsjes met veel planten en bloemen. Een oase van rust in het hart van een levendige stad als Sevilla.



Het is een groot hotel, men beschikt over 175 kamers maar geen moment heb je het gevoel in een hotel met een dergelijke omvang te verblijven. De kamers zijn al net zo sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien. De badkamers zijn ruim en de regendouches gigantisch.



Het restaurant is een aanrader, originele kaart en je kunt op de rustieke binnenplaats eten onder de sterrenhemel. Toen wij er waren werd er tevens Andalusische gitaarmuziek gespeeld wat voor een heel intiem sfeertje zorgde.



In Sevilla kan het warm zijn in met name de zomermaanden, daarom heeft men bovenop het dak een lekker zwembad geplaatst en kan men in de ligstoelen bijkomen van alle stadsvermoeienissen. Prima uitvalsbasis voor een waanzinnige stad!!

Pluspunten
  • Prachtig buitenrestaurant op de binnenplaats.
  • Eigen parkeergelegenheid.
  • Ondanks grootte van het hotel hangt er een intiem sfeertje.
Minpunten
  • Doolhof van gangetjes en binnenplaatsjes.

Faciliteiten

Hotel

  • Er is een restaurant voor zowel lunch als diner.
  • Bar.
  • Zwembad op het dak met dakterras.
  • Diverse patios.
  • Gratis wifi in openbare ruimtes van hotel.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er zijn twee kamers geschikt voor mindervaliden.
  • Geen lift in het hotel.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Hotel heeft een eigen (beperkte) parkeergelegenheid. Verder is het mogelijk in een openbare parkeergarage 100 m. verder te parkeren.
  • Hotel is gelegen tussen Barrio Santa Cruz en la Judería, dus in hartje stad.


Kamers

Ruime kamers. Elke kamer is voorzien van airco, verwarming, TV, minibar en kluisje.
Badkamer voorzien van bad, aparte douche, apart toilet en haardroger.
Hotel heeft 175 kamers, van eenpersoonskamers, standaard tweepersoonskamers, tweepersoonskamers met salon tot junior suites.

Prijzen

Prijs is vanaf € 205,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Apartamentos Alberca Deluxe zwembadje
Apartamentos Alberca Deluxe patio
Apartamentos Alberca Deluxe slaapkamer appartement
Apartamentos Alberca Deluxe woonkamer appartement
Apartamentos Alberca Deluxe eetkeuken appartement
Apartamentos Alberca Deluxe badkamer appartement
Apartamentos Alberca Deluxe ontbijt in appartement
Apartamentos Alberca Deluxe hal

Apartamentos Alberca Deluxe

In een typische Andalusische stadswoning is deze acco gevestigd, rond een patio zijn er 7 appartementen ingericht. Elk appartement is een beetje anders ingericht qua kleurgebruik en meubilair. Wat de appartementen gemeen hebben is dat ze allen ruim zijn.



Het is typisch iets van Andalusië, bijna alle stadswoningen hebben dit, nl. een patio. Op deze patio is ook een soort van wateropslag, dit heet in het Spaans alberca. Deze is nu in gebruik als zwembadje (meer een dompelbadje). Dit is wel heel fijn met veel warme dagen in Córdoba!



Qua locatie ligt het hotel ook ideaal, in een rustig straatje. Je stapt de deur uit en binnen een paar honderd meter zit je in straatjes met restaurantjes en cafeetjes. Ook de must-see Mezquita alsmede de beroemde Romeinse brug zijn niet ver weg, hoogstens 10 minuten lopen.



Dus deze Alberca Deluxe is helemaal goed als uitvalsbasis om Córdoba te ontdekken!

Pluspunten
  • Ligging heel centraal.
  • Bijzonder aardige mensen, willen zelfs de auto voor je parkeren in nabij gelegen parking.
Minpunten
  • Lastig om te vinden met de auto.

Faciliteiten

Hotel

  • Er is geen restaurant voor lunch of diner. Het is wel mogelijk om te ontbijten.
  • Bar.
  • Zwembadje.
  • Patio.
  • Gratis wifi in hele hotel.
  • Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er zijn voorzieningen voor mindervaliden.
  • Geen lift aanwezig.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Hotel heeft privé parkeergelegenheid (niet gratis).
  • Hotel ligt in hartje centrum Córdoba.

Appartementen

Elk appartement is voorzien van airco, verwarming, TV, internet en keuken met vaatwasser, wasmachine, koelkast, magnetron, waterkoker.

Volledig uitgeruste badkamers.

Hotel heeft 7 appartementen met 1 slaapkamer.

Prijzen

Prijs is vanaf € 125,00 per nacht voor een appartement voor 2 personen

Casa de los Azulejos patio
Casa de los Azulejos klein zwembadje op patio
Casa de los Azulejos tweepersoonskamer
Casa de los Azulejos patio met zwembadje
Casa de los Azulejos patio
Casa de los Azulejos ontbijten
Casa de los Azulejos tweepersoonskamer
Casa de los Azulejos kleurige badkamer

Casa de los Azulejos

Ja, zonder gekheid. Eerst die geweldige stad bekijken en dan lekker uitrusten in de hangmat die in dit hotel op de tropische patio hangt!! Hier veel, nee heel veel planten en natuurlijk een grote fontein in het midden. Het hele hotel is trouwens opgezet in een combinatie van een koloniale Zuid-Amerikaanse en Andalusische stijl, super gedaan!!



Maar dit hotel heeft meer te bieden. Wij waren onder de indruk van de enthousiaste ontvangst, de leuke kamers, het ontbijtbuffet en het terras achter het hotel waar je je heerlijke ontbijtje kunt verorberen. Een oase van rust in hartje stad. Het hotel ligt aan de rand van het oude centrum van Córdoba, en is voor Córdoba begrippen goed bereikbaar per auto.



Kleinschalig, maar 9 kamers, wat voor een intiem sfeertje zorgt. Alle kamers komen uit op de eerdergenoemde centraal gelegen patio, hebben prachtige antieke deuren, veel natuurlijke materialen, zijn mooi gedecoreerd en hebben gigantische badkamers. Veel kunst in het hotel en de bibliotheek is echt een romantisch plekje.

Men beschikt over een eigen restaurant welke zich op loopafstand bevindt.



We zijn blij dat we Casa de los Azulejos hebben gevonden en op deze site toe hebben kunnen voegen want daar hoort het!

 

Pluspunten
  • Hotel is in een combinatie van Zuid-Amerikaanse en Andalusische stijlen ingericht, koloniaal sfeertje!
  • Bijzonder hartelijke mensen die hun benen voorbij lopen om het je naar je zin te maken.
  • Lekker ontbijtbuffet wat in de tuin opgepeuzeld kan worden.
  • En natuurlijk onze favoriet: de hangmat!!
Minpunten
  • Parkeren is in Córdoba een probleem. Het hotel heeft maar 2 eigen parkeerplekken maar er wordt tevens gebruik gemaakt van de ruime parkeerplaats van een naburig hotel welke zich op loopafstand bevindt. Dus eigenlijk heel goed opgelost!

Faciliteiten

Hotel

  • Er is om de hoek een eigen restaurant voor lunch of diner (La Guadalupana Cantina).
  • Bar.
  • Patio.
  • Gratis wifi in hele hotel.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er is 1 kamer geschikt voor rolstoelen.
  • Geen lift aanwezig.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Hotel heeft geen eigen parkeergelegenheid. Parkeren in een openbare parkeergarage. Hotel heeft paar plekken gereserveerd in een parkeergarage.
  • Hotel is gelegen aan de rand van het oude centrum van Córdoba.
  • Het hotel heeft een kleine dip pool op de patio.


Kamers

Elke kamer is voorzien van airco, verwarming, TV en internetaansluiting.
Badkamer voorzien van wastafel, toilet, bad, douche en haardroger.
Hotel heeft 9 kamers, waaronder standaard tweepersoonskamers, superior tweepersoonskamers en een suite.

Prijzen

Prijs is vanaf € 110,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Het landelijk gelegen Cortijo del Marqués
Het centrale plein waar ook gedineerd kan worden
Een aantal kamers beschikken over een riant balkon
Prachtige sfeervolle doorkijkjes
Heerlijke bedden op alle kamers bij Cortijo del Marqués
Bij het zwembad genieten van de weidse uitzichten
Enorme suites met heerlijke bedden
Leuke zitjes om deze dag van je Andalusië rondreis nog even door te spreken

Cortijo del Marqués

18 kilometer ten noorden van Granada zijn we een oude Cortijo op het spoor gekomen waarvan het bestaan voor tientallen jaren alleen maar bekend was bij de locals. Totdat in 2010 de Nederlandse Eilko en zijn Oostenrijkse vrouw Sylvia het pand op het spoor kwamen en aankochten met het doel er een waanzinnig hotel te beginnen.
En dat is ruimschoots gelukt mogen we wel zeggen!

Te midden van de uitgestrekte landerijen bevind je je op een plek waar de tijd geen vat op heeft. Wat een historie ademt het hier maar ook de rust en de weidsheid doen je alles en iedereen voor even vergeten.

Prachtig aangelegde patio´s met groene sinaasappelboompjes, doorkijkjes, prachtig onderhouden tuinen met geurende lavendel, een prachtig eigen kapelletje, het is allemaal aanwezig.
Natuurlijk is er een zwembad voor verkoeling op de hete dagen maar ook zijn er de grote open haarden waar je je in het vroege voorjaar en late najaar als ook in de winter heerlijk kunt verschansen.

Er zijn 15 zeer ruime kamers welke zijn onderverdeeld in 4 Suites, 8 tweepersoonskamers onderverdeeld in standaard, superior en deluxe alsmede 3 ruime familiesuites met aparte slaapkamer voor de kinderen.
Één van de drie suites heeft een heel bijzonder bad waar je nooit meer uit wilt en geschikt is voor 2 personen. Het bad is gebouwd in de ruimte waar in vroeger tijden de olijfolie werd opgeslagen. De enige olie die er nu nog te vinden is zijn de heerlijke flesjes badolie van uitstekende kwaliteit, maar dat geldt voor alle kamers.
Kom je met je kinderen dan zijn er diverse mogelijkheden zoals een junior suite met extra bedden of er worden kamers gekoppeld.
En we zijn blij dat Eilko en Sylvia zó veel gevoel voor de serene sfeer hebben dat ze hebben besloten geen tv´s op de kamers te installeren, dáár houden we van!

Het restaurant moeten we ook zeker nog even noemen. Dagelijks wordt er een 3-gangen menu gekookt waarbij men uitsluitend verse en lokale producten gebruikt, vooraf kun je aangeven wat je wel of niet graag eet en er wordt rekening mee gehouden. En het ontbijtbuffet is ook al zo lekker, vaste onderdelen zijn de lokale olijfolie en huisgemaakte jam. En wil je helemaal niet meer van het terrein af, wat wij ons goed kunnen voorstellen, dan is er ook nog een kleine kaart met lunchmogelijkheden.

We zijn onder de indruk, dít is nu typisch zo´n hotel waar je je continu realiseert op een bijzondere plek te verblijven.

Pluspunten
  • Prachtige plek, op maar 18 kilometer buiten Granada.
  • Heerlijk ruime en mooie kamers.
  • Oog voor detail.
  • Uitstekend restaurant.
  • Alert en enthousiast personeel.
  • Je kan leuk fietsen in de omgeving want er zijn mountain bikes te huur voor de hele familie.
Minpunten
  • De paar minpuntjes die we hadden zijn inmiddels aangepast en verbeterd, het bewijs dat men hier het beste voorheeft met de gasten.

Faciliteiten

Hotel

  • Er is een restaurant voor lunch of diner. Een 3-gangen diner kost € 29,00 exclusief de drankjes; halfpension € 25,00.
  • Zwembad.
  • Tuin.
  • Gratis WiFi in gehele hotel.
  • Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er is 1 tweepersoonskamer geschikt voor rolstoelen.
  • Geen lift aanwezig.
  • Huisdieren zijn op verzoek welkom.
  • Hotel heeft eigen parkeergelegenheid (gratis).
  • Mountainbikes kunnen worden gehuurd, € 10,00 per fiets of € 25,00 voor de gehele familie.


Kamers

Elke kamer is voorzien van airco en ventilatoren, verwarming, minibar en kluisje.
Badkamer voorzien van douche en separaat bad.
Hotel heeft 15 kamers, waarvan 8 tweepersoonskamers (standaard, superior en deluxe), 4 suites en 3 familie suites.

Prijzen

Prijs is vanaf € 150,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Granada Five Senses biedt een klein zwembad op het dak
Lekker bedden als rustpunt tijdens je Andalusië rondreis
Ruime heerlijke tweepersoonsbedden in Granafa Five Senses
Leuke zithoekjes in Granada Five Senses
Op enkele kamers een ruim bad
Een lekker ontbijtbuffet voor je de rondreis Andalusië hervat
Sommige junior suites bieden een privé bubbelbad
Granada Five Senses biedt tevens een dakterras

Granada Five Senses

Granada Five Senses is een groter (75 kamers) en modern complex aan de rand van het centrum van Granada. De kathedraal is op slechts 200 meter lopen en ook de beroemde wijk Albaicín is te voet makkelijk te bereiken.

Om de hoek bevindt zich het oude stadsgedeelte waar altijd wel gezellige reuring is, mede omdat Granada veel studenten huisvest die op één van de universiteiten een studie volgen. Dat betekent dus ook veel leuke restaurantjes, terrasjes en barretjes.

De kamers zijn niet groot maar schoon en overzichtelijk. De bedden prima en ook het ontbijtbuffetje voldoet aan zijn plicht. Maar natuurlijk is het hier vele malen leuker om je ontbijt even verderop op een zonnig terrasje in de stad te gebruiken.

Groot voordeel is een klein zwembadje op het dak. Vergeet het baantjes trekken echter, het is echt bedoeld om even in te plungen en af te koelen. Maar wel lekker zo na een dagje stadsbezoek!

 

Pluspunten
  • Ideale ligging ten opzichte van het levendige centrum.
  • Schone kamers met fijne bedden.
  • Plunge pool op het dak.
  • Prijs kwaliteit verhouding is uitstekend.  

 

Minpunten
  • Sfeer is redelijk clean.
  • Drankjes op het dakterras zijn flink aan de prijs. Maar niet getreurd, er zijn ontelbare gezellige terrasjes in de directe omgeving.

Faciliteiten

Hotel:

  • Bar.
  • Gratis WiFi in de gehele accommodatie.
  • Rookvrije en geluiddichte kamers.
  • Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Eigen parking (niet gratis).
  • Zwembad.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Voorzieningen voor mindervaliden.
  • Rolstoeltoegankelijk.

Kamers:

Elke kamer is voorzien van airco, verwarming, TV, kluisje en internet.

Iedere kamer is rookvrij en geluidsarm.

Volledig uitgeruste badkamers.

De 75 kamers zijn onderverdeeld in standaard tweepersoonskamers, junior suite (met of zonder terras en/of bubbelbad), junior familiesuite en kamers met een queensize tweepersoonsbed.

 

Prijzen

Kamerprijs is vanaf € 115,00 per nacht.

Molina Lario chillen op het dakterras met uizicht op kathedraal
Molina Lario zwembad op dakterras met views van de stad
Molina Lario tweepersoonskamer
Molina Lario receptie gebied
Molina Lario terras in de straat
Molina Lario zithoekjes op patio
Molina Lario restaurant
Molina Lario receptie

Molina Lario Hotel

Málaga, op zich niet heel bekend bij het grote publiek maar een o zo mooie stad. Veel historie, gecombineerd met moderne architectuur en veel gelegenheid om eens flink te shoppen en samen met de locals tapas te eten in een van de vele tapasbarretjes.

Binnen de genoemde stijlen valt hotel Molina Lario, een strak design hotel in hartje oude stad. Het is een groot hotel wat 104 kamers telt. Molina Lario is gevestigd in 3 aan elkaar grenzende panden. Twee hiervan zijn gemoderniseerd wat tot een bijzonder interessante combinatie van stijlen heeft geresulteerd.

De geluidsarme kamers zijn van alle gemakken voorzien, modern ingericht en voorzien van handige technische snufjes. Het restaurant, met neon verlichte bar, biedt een scala aan mediterrane en internationale gerechten om vervolgens heerlijk te gaan loungen in het bijbehorende El Café de Bolsa.

Tja, en dan wordt het ook wel een keer tijd voor dé sensatie, op naar de 6e verdieping om een verfrissende duik te nemen!! Zwemmen met een geweldig uitzicht over de stad en op de grote kathedraal, wat kan het leven toch bijzonder zijn!!

Pluspunten
  • Locatie in hartje Málaga.
  • Parkeren is zeer goed geregeld in eigen parking.
  • Hotel is werkelijk van alle gemakken voorzien.
  • Het zwembad op het dak, waanzinnig!!
Minpunten
  • Geen.

 

Faciliteiten

Hotel

  • Er is een restaurant voor lunch of diner.
  • Bar.
  • Zwembad op dak.
  • Patio met terras en dakterras bij zwembad.
  • Gratis wifi in de gehele accommodatie.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er zijn 3 kamers geschikt voor mindervaliden.
  • Lift aanwezig.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Hotel heeft eigen parkeer garage (niet gratis).
  • Hotel is gelegen in oude centrum van Málaga.


Kamers

Elke kamer is voorzien van airco, verwarming, TV, telefoon, internet (wifi), mini bar en kluisje.
Volledig uitgeruste badkamers voorzien van wastafel, toilet, bad en haardroger.
Hotel heeft 104 kamers: Standaard tweepersoonskamers, tweepersoonskamers Superior, tweepersoonskamers Deluxe, Junior Suites en Suites.

Prijzen

Prijs is vanaf € 230,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Deze belevingen maken je reis compleet

Madrid

Fietsen in Madrid

Maak samen een fietstocht, mét gids, door Madrid!

Je fietst langs de high-lights, dus een goede kennismaking met de metropool Madrid!



Tour is Nederlandstalig of Engelstalig.

Elke dag tour om 11:00 uur, duur is ongeveer 3 uur.

Segway tour in Madrid

Segway tour in Madrid

Je kunt ook heel cool per Segway Madrid verkennen met een Segway toertje.

Je moet het even doorhebben maar daarna ga je als de brandweer!



Vraag ons naar de mogelijkheden!

Tutktuk tour Madrid

Tuktuk tour in Madrid

Laat je de stad eigen maken door een korte introductie (een klein uur) per tuk tuk! Simpel, maar toch erg vermakelijk. En zo krijg je direct een indruk van hoe deze Spaanse hoofdstad in elkaar steekt en waar je eventueel naar terug wilt voor een betere indruk.

Fietstocht Sevilla

Fietsen in Sevilla!

Een geweldige fietstocht, mét gids, van ongeveer 3 uur dwars door Sevilla!



Dé ideale manier om Sevilla te ontdekken. Je fietst langs verschillende toeristische bezienswaardigheden (zoals de Giralda en de kathedraal) maar ook langs minder bekende sites. De gids heeft prachtige verhalen en Sevilla is een erg fietsvriendelijke stad, er zijn veel fietspaden!



Deze fietstocht is dagelijks om 10:00 uur en duurt 2 ½ à 3 uur.

Flamenco in Sevilla

Sevilla is natuurlijk flamenco!

We hebben naast de meer toeristische Tablao ook een wat meer exclusieve flamenco avond voor je in petto!



Deze show is inclusief een Nederlandse introductie op de flamencodans en de voorstelling die volgt.



Elke avond show!

Flamenco leren dansen

Flamenco kun je leren!

Hoe leuk is dat! Een flamenco workshop voor de gehele familie. De ins en outs van deze wereldberoemde dans worden je uitgelegd en uiteraard moet je zelf ook aan de bak met z´n allen.



Het is mogelijk deze workshop met een live muzikant te doen voor een extra dimensie.

 

Arabische baden Sevilla

Relaxen in de historische Arabische baden van Sevilla

In centrum Sevilla hebben we een heerlijk adres waar je in 16e eeuwse Arabische baden volledig kunt relaxen.



Diverse behandelingen zijn mogelijk en je kunt een complete tour maken wanneer je wilt. Massages, aromatherapie en thermale baden, het kan allemaal voor je worden geregeld.



Heerlijk om een aantal uren hier te verblijven en in een werkelijk prachtige omgeving helemaal tot rust te komen.

Kookworkshop Sevilla

Kookworkshop in Sevilla

De Spaanse keuken is veelzijdig, er wordt veel met verse producten gekookt en er zijn dan ook vele traditionele gerechten.

In Sevilla hebben we een hele leuke kookworkshop gevonden!



Allereerst ga je samen met de kok dé markt van Sevilla bezoeken (Mercado de Triana) en inkopen doen voor de kook workshop.



Vervolgens ga je hier mee aan de slag om de gerechten te maken en natuurlijk te eindigen met het opeten van al dit lekkers!

Op het menu staan o.a. salmorejo, paella, tortilla española en een dessert. Leuk én lekker!

 

Paardenshow Córdoba

Bezoek de wervelende paardenshow van het Andalusische paard in Córdoba!

Wanneer je niet in de gelegenheid bent om de wereldberoemde paardenrijschool van Jerez te bezoeken, hebben we een uitstekend alternatief!

 

Bezoek de paardenshow in hartje centrum van Córdoba!

Deze show is een combinatie van het Andalusische paard en de flamenco,erg speciaal!



De shows zijn op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag.

Córdoba

Ontdek Córdoba met gids

Córdoba staat bekend om de Mezquita en de vele verborgen patios. De Joodse wijk is een wirwar van smalle straatjes en de stad ademt Moorse mystiek. Bovendien is deze Koningsstad rijk aan historie.



Onze Nederlandstalige gids is al meer dan 10 jaar woonachtig in Córdoba en vertelt je alle ins en outs tijdens een 2 uur durende wandeltocht of fietstocht.

Alhambra

Entree tickets Alhambra (Granada)

Las Perlas heeft direct toegang tot het reserveringssysteem van het Alhambra.



We kunnen dus rechtstreeks de entreetickets voor deze wereldberoemde bezienswaardigheid voor je regelen en zorgen er bovendien voor dat je de lange rijen bij de kassa ontwijkt!!

Flamenco Granada

Authentieke Flamenco show

Zéér speciaal om een gepassioneerde flamencoshow bij te wonen, een gegarandeerd spektakelstuk! En helemaal als je er ook nog een heerlijk diner bij bestelt!



Er is dagelijks een show om 20:00 uur en om 22:30 uur.

Een leuke excursie is samen op de fiets door Málaga

Fietsen in Málaga

Maak samen een fietstocht, mét gids, door het verrassende Málaga!



Je fietst langs de highlights van Málaga zoals het geboortehuis van Picasso en de Plaza del Toros (stierenvechtersarena) maar ook langs het strand!



Deze fietstocht is dagelijks om 10:00 uur en duurt ongeveer 4 uur.

Caminito del Rey

Loop de spectaculaire Caminito del Rey!

Eens de gevaarlijkste wandeling van Spanje en alleen voor durfals maar in 2014 helemaal gerestaureerd en is nu voor iedereen boven de 8 jaar toegankelijk.

De Caminito del Rey is ooit aangelegd als pad langs de rotsen om materialen langs te transporteren maar nu is het een zeer spectaculaire (en veilige) wandeling welke je langs de loodrechte rotsen leidt.

 

De wandeling zelf is prima te doen en 3 kilometer lang, het vervoer terug naar het startpunt is met minibusjes, welke de gehele dag rijden, goed verzorgd.

 

Entreekaarten zijn via Las Perlas te bestellen, inclusief de rit met de bus terug. Het aantal bezoekers per dag is beperkt en er is op diverse plekken toezicht.

 

Wij hebben de Caminito al enkele malen gelopen en neem van ons aan, deze wandeling is iedere euro meer dan waard!!

 

Prijsindicaties

Onderstaande prijzen van deze 14-daagse rondreis zijn een indicatie per persoon (op basis van 2 personen).
Tevens afhankelijk van de reisdata en beschikbaarheid van accommodaties.

Vraag ons vrijblijvend een offerte voor je op te stellen.
Neem contact met ons op, óók voor meer informatie of het bespreken van je gewenste aanpassingen!
 

Laagseizoen
november t/m maart
Vanaf
€ 1.395,- p.p.
Middenseizoen
juli, augustus
Vanaf
€ 1.495,- p.p.
Hoogseizoen
april, mei, september, oktober
Vanaf
€ 1.595,- p.p.
Inbegrepen
  • 13 Overnachtingen inclusief ontbijt.
  • Autohuur categorie Seat Ibiza of gelijkwaardig (periode in Madrid en Málaga geen autohuur).
  • Fietstocht Madrid met gids.
  • Alhambra tickets.
  • Fietstocht Sevilla met gids.
Niet inbegrepen
  • Vluchten
  • Overige maaltijden en drankjes.
  • One-way kosten autohuur.
  • Entreegelden.
  • Parkeergelden.
  • Overige excursies.

Van Madrid tot Málaga Rondreis

Deze rondreis boeken? Wij staan voor je klaar!

Om je droomreis zo goed mogelijk aan te laten sluiten bij je voorkeuren willen wij je vragen onderstaande velden in te vullen.

Indicates required field

Jouw droomreis

  1. Velden met een sterretje naast het label zijn verplicht
Leeftijd kind(eren)
Type accommodaties
Exclusief vluchten en eigen bestedingen
Waar ligt je interesse tijdens een reis?
Meerdere opties mogelijk

Contactgegevens

Wil je je aanvraag telefonisch doornemen? *